1.У поїзді 150 людей. З них 30% - діти, решта - дорослі. Скільки у поїзді дорослих? 2. У пані

Ольги є коробка з 60 ручками. 40% з них - чер- воні ручки, а решта сині ручки. Скільки червоних ручок? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Анюта.

Задача 1.

1 способ:

1) 100% - 30%=70% - взрослые

2) 150*70:100 = 105 (чел.) - взрослые

2 способ:

1) 150*30:100=45 (чел.) - дети

2) 150-45=105 (чел.) - взрослые

Ответ: В поезде ехало105 взрослых

Задача 2.

60*40:100=24(шт.) - красные ручки

Ответ: 24 красные ручки