дорослі і діти назбирали однакову кількість ящиків помідорів .Дорослі зюирали по 9 кг помідорів у

кожний ящик,а діти по 6кг.Скільки кг.плмідорів зібрали дорослі якщо діти зібрали 60кг помідорів, вираз?

Ответы на вопрос

Отвечает Спирченко Виктория.

Ответ:

90 кг помідорів

Пошаговое объяснение:

діти зібрали 60/6=10 ящиків

дорослі 10*9=90 кг

Отвечает Labadze Rusa.

Відповідь:

90 кг

Покрокове пояснення:

60: 6 = 10(ящ) - у дітей

10 * 9 = 90(кг) - у дорослих