Кут падіння світлового променя з повітря на поверхню розчин солі у воді дорівнює 60°. Під час

переходу у рідину промінь змістився на 20°. Визначити показник заломлення розчину солі у воді.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

n = √3/√2

Объяснение:

При переходе из среды с меньшей оптической плотностью в среду с большей опт. плотностью γ < α

γ = α-20 = 60 - 20 = 40

Визначити показник заломлення n

n = sinα/sinγ = (√3/2)/(√2/2) = √3/√2