Даю 30 балів При повному згоранні 0,5 ко палива виділяється 22МДж теплоти. Яка питома теплота

згоряння палива?Що це за паливо?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

q=Q/m

q=22/0.5=44 МДж/кг

природній газ або нафта