При повному згорянні 0,5 кг палива виділяється 22 МДж теплоти. Яка питома теплота згоряння палива ?

Що це за паливо ? дуже треба плііііз

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

q=Q/m

q=22/0.5=44 МДж/кг

природній газ або нафта