Яка кількість теплоти потрібна, щоб довести до кипіння 100г води й повністю випарувати, взятої за

температури 40°С? Питома теплоємність води 4200Дж/кг °С, питома теплота пароутворення 2,3 МДж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Илья.

Ответ:

По моему будет 161

Объяснение: 100-40=60

4200÷60=70

70×2,3=16