Маса Місяця 7,35×10 22 кг, а прискорення вільного падіння на Місяці 1,62 м/с 2 . Який радіус у

Місяця?

Ответы на вопрос

Отвечает Туркова Ева.

Ответ: 1739598,7м

Объяснение:

Дано:

m=7,35*10²²кг

g=1,62м/с²

G = 6,67 * 10⁻¹¹Н*м²/кг²

-----------------------

R-?

Ускорение свободного падения находим по формуле:

q=G*m/R², где:

G-гравитационная постоянная;

m-масса Луны;

R-радиус Луны.

Отсюда:

R=√(G*m/g)=√(6,67 * 10⁻¹¹*7,35*10²²/1,62)=1739598,7м