Радіостанція працює на частоті 60 МГц. Визначте довжину електромагнітної хвилі, яку випромінює

антена станції.

Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Довжина електромагнітної хвилі залежить від частоти хвилі і може бути визначена за допомогою формули:

λ = c / f

Де λ - довжина хвилі, c - скорость світла (299 792 458 м/с), f - частота хвилі.

Тому довжина хвилі, яку випромінює радіостанція на частоті 60 МГц, буде рівна:

λ = 299 792 458 м/с / 60 МГц = 5 м

Отвечает Urenev Nikita.

Ответ:

Для того, щоб визначити довжину електромагнітної хвилі, яку випромінює антена радіостанції, можна використати формулу:

λ = c/f,

де λ - довжина хвилі, c - швидкість світла, f - частота сигналу.

Замість швидкості світла можна використати швидкість розповсюдження радіосигналу в повітрі, яка рівна приблизно 300 000 км/с.

Таким чином, довжина хвилі радіостанції, що працює на частоті 60 МГц, буде рівна:λ = 300 000 км/с / 60 МГц = 5 м.

Таким чином, довжина електромагнітної хвилі, яку випромінює антена радіостанції, рівна 5 м.