На якій частоті працює передавальна радіостанція що випромінює хвилі довжиною 50м


Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.

Дано:
λ = 50 м
c = 3·10⁸ м/с  - скорость распространения э/м волн
________
υ - ?

Из формулы:
c = λ·υ
частота передающей станции:
υ = c/λ = 3·10⁸ / 50 = 6·10⁶ Гц    или    6 МГц.