8. Двигун внутрішнього згоряння виконав корисну роботу 23 МДж і використав при цьому 2 кг бензину.

Яким є його ККД?

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Алексей.

m=2кг

q=46мДж(питома теплота згорання (можно подивитись у таблиці))

Q=m×q

Q=2×46=92мДж

Акорисне=23мДж

ККД=Акорисне ÷Q=0,25×100=25%

множити на сто треба було щоб відповідь була у відсотках.