Двигун внутрішнього згоряння виконав корисну роботу,що дорівнює 2,3 МДж і використав при цьому 3 л

бензину.Який ККД цього двигуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Полина.

Дано:

V = 0,003 м^3

ρ = 710 кг/м^3

A = 2,3*10^6 Дж

q = 46*10^6 Дж/кг

η - ?

Решение:

η = A/Q

Q = qm

m = ρV

Q = qρV

η = A/(qρV)

η = 2,3*10^6/(46*10^6*710*0,003)

η = 0,0235 = 2,35%