8. Визначте оптичну силу і фокусну відстань збиральної лінзи, якщо зображення предмета, розміщеного

на 15 см від неї, віддалено від лінзи на 30 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Дано:
d=15
f=30
1/F=1/d+1/f
1/F=3/30
D=0.1 диоптрий
F=10 метров увеличение Г=f/d=30/15=2(в 2 раза)