Знайдіть фокусну відстань і оптичну силу збиральної лінзи, якщо відомо, що зображення предмета,

розміщеного на відстані 40 см від лінзи, знаходиться на відстані 60 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дзюбан Виктория.
По формуле тонкой линзы  1/F=1/d+1/f  или 
D =1/0,4 +1/0,6
D=5/1,2
D=4, 17 дптр  -оптическая сила линзы
F=1/D =0,24 м- фокусное расстояние линзы