Яку кількість спирту, взятого за температурою кипіння, можна перетворити на пару, якщо надати

спирту 2,7 МДж тепла. Питома теплота пароутворення спирту r = 0,9 МДж/кг. Результат подати у кг, записати числом без зазначення одиниць вимірювання. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапутин Паша.

Ответ:

Объяснение:

Q = 2,7 МДж = 2,7*10^6 Дж

r = 0.9*10^6 Дж/кг удельная теплота парообразования спирта

m = ?

m = Q / L = 2,7*10^6 / (0,9*10^6) = 3 кг