Для нагрівання 200 г металу від 36⁰до 66⁰С потрібна кількість теплоти 0,84 кДж.Визначте ,що це за

металу.

Ответы на вопрос

Отвечает Онищук Александр.

Ответ:Свинец

Объяснение:

Отвечает Топчи Сулейман.
Q=cm^t. C=Q/m^t 840/0,2•30=1400. Ответ бензин