Яка маса нафти згоріла, якщо при цьому виділилась кількість теплоти 132 Мдж БУДЬ ЛАСКА! ДУЖЕ

ТЕРМІНОВО..

Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Фирюза.

Дано:

Q = 132 МДж = 132000000 Дж

q = 4,4 × 10⁷ Дж/кг

-----------------------------------------

m - ?

Розв'язок:

Q = q × m  => m = Q/q

m = 132000000/ 44000000 = 3 кг