Сторони a, b, c відносяться як 5:7:9 а різниця більшої і меншої сторони =20см.. Знайдіть периметр

трикутника. допоможіть будь ласка!​​

Ответы на вопрос

Отвечает Политахин Костя.

Ответ:

Нехай а=5x, b=7x, c=9x

c-a=20cm

c-a=9x-5x=4x

4x=20cm

x=5cm

a=5*5=25cm

b=7*5=35cm

c=9*5=45cm

P=25+35+45=105cm