Розв’яжіть рівняння. Відповідь запишіть числом! 1/4=9/x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крымова Анна.

Відповідь:

х=36

1/4=9/36

Покрокове пояснення:

1)1/4=9/х

2)x=9:0,25=36

3)х=36