Яким стане тиск газу в посудині об’ємом 20м3 , якщо об’єм посудини збільшиться на 30м3 при сталій

температурі? Початковий тиск в посудині 35 Па.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Температура постоянна. Процесс изотермический. pV=const. p1V1=p2V2. 20*35=(20+30)p2. p2=20*35/50=14 Па.