Якої величини мав бути заряд...... Потенціал у точці А дорівнює 150 В, а потенціал у точці В — 30

В. Якої величини мав бути заряд, щоб при переміщення його від точки А до точки В виконувалася робота 24 мДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Максим.

Відповідь:

Робота, яку потрібно виконати для переміщення заряду між точками А та В, може бути визначена за формулою:

W = q * (V_B - V_A)

де W - робота, q - заряд, V_A та V_B - потенціали у точках А та В відповідно.

Підставляючи дані, маємо:

24 мДж = q * (30 В - 150 В)

що дорівнює:

24,000,000 = q * (-120)

Отже, заряд, який потрібно перемістити від точки А до точки В, має величину:

q = -24,000,000 / (-120) = 200,000 Кл

Отже, щоб виконати роботу 24 мДж при переміщенні заряду від точки А до точки В, потрібно перемістити заряд величиною 200,000 Кл.