До кінців резистора прикладена напруга 10 В. визначити силу струму в резисторі, якщо його опір

становить 5 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Рахметолла Багжан.

Ответ: 2А

Объяснение:

Дано:

U=10В

R=5 Ом

-------------

I-?

Согласно закона Ома:

I=U/R=10/5=2А