Сила струму в провіднику становить 200MA протягом 2 хв через поперечний переріз провідника

проходить заряд визначити величину цього заряду

Ответы на вопрос

Отвечает Новрузова Ляля.

Відповідь:

Щоб визначити величину заряду, який проходить через провідник, треба використати формулу:

Q = I * t

де Q - заряд, який проходить через провідник, I - сила струму, що протікає через провідник, t - час, протягом якого цей струм протікає.

У нашому випадку I = 200 мА = 0.2 А і t = 2 хв = 120 секунд.

Тоді згідно з формулою:

Q = I * t = 0.2 А * 120 с = 24 Ку

Отже, величина заряду, який проходить через провідник, становить 24 Ку.

Пояснення: