Знайти 18-й член арифметичної прогресії (аn), якщо а1=3, d=6


Ответы на вопрос

Отвечает Бешкарев Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Загальна формула для знаходження n-го члена арифметичної прогресії (аn) є: an = a1 + (n-1)*d. Замінивши значення a1=3, d=6 та n=18 у цю формулу, ми отримаємо: a18 = 3 + (18-1)*6 = 105. Таким чином, 18-й член арифметичної прогресії дорівнює 105.