Відстань між центрами двох однорідних куль 2 м. Кулі притягуються одна до одної із силою 3,34·10-10

Н. Маса однієї з куль 10 кг. Якою є маса другої
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Егор.
Ми знаємо, що сила тяжіння між двома кулями дорівнює 3,34·10-10 Н, а відстань між центрами куль дорівнює 2 метрам.

Маса однієї з куль дорівнює 10 кг.

Щоб знайти масу другої кулі, ми можемо використати формулу для сили тяжіння:

F = G * m1 * m2 / r^2

де F - сила тяжіння, G - гравітаційна стала (6.67·10^-11 Н·м^2/кг^2), m1 та m2 - маси двох тіл, r - відстань між центрами тіл.

Ми можемо переписати цю формулу, щоб вирішити для маси другої кулі:

m2 = F * r^2 / (G * m1)

Підставивши дані, отримаємо:

m2 = (3.34·10^-10 Н) * (2 м)^2 / (6.67·10^-11 Н·м^2/кг^2) * (10 кг) ≈ 40.0 кг

Таким чином, маса другої кулі дорівнює близько 40.0 кг.