СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! Обчисліть швидкість обертання Землі гавколо своєї осі, якщо радіус Землі 6400

км, а час за який вона обертається 24 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

v = 2pR / T

v = 6.28 * 6378 / 24

v = 1668.91 км

v1 = 2pR / T

v1 = 1,5×10⁸ * 6.28 / 365 = 2580821.91781 км/день

Я не уверен что это правильно,но я старался