- Спалили 5л етану (н.у.). Обчисліть об'єм вуглекислого газу, що утворився при цьому.


Ответы на вопрос

Отвечает Азнагулов Данияр.

Відповідь:

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

V(C2H6):V(CO2)=2:4=1:2

V(CO2)=5*2=10л

Пояснення: