Олюде 2. Скiльки льоду, взятого при температурі плавлення, можна розплавити, затративши 3 МДж

теплоти. Питома теплота плавлення ЛЬОДу 332КДЖ/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Балай Артём.

Ответ:

я не уверенна но вот:

Объяснение:

Q=λm

m=Q/λ

m=3 000/333 500=0,009 (кг)