висота підняття вантажу платформи H=0,7м. Час його падіння t=3,46с. Розрахуйте з точністю до

тисячних прискорення а вантажу

Ответы на вопрос

Отвечает Кесс Алина.

Відповідь:

Прискорення вантажу можна визначити за формулою: a = 2*h/t^2, де a — прискорення, h — висота падіння (у цьому випадку 0,7 м), а t — час, необхідний для падіння вантажу (в даному випадку 3,46 с).

Отже, a = 2*0,7/3,46^2 = приблизно 0,98 м/с^2.

З точністю до тисячної прискорення вантажу становить 0,98 м/с^2.

Пояснення: