Космічний корабель з екіпажем наблизився до Мар- са. Через який мінімальний час командир корабля

може одержати відповідь на своє запитання, адресова- не в Центр керування польотом? Відстань від Землі до Марса під час сеансу зв’язку становить 150 млн км. Напишіть дано будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Данил.

Ответ:

Цю задачу можна розписати по різному, але краще за все буде так:

Мінімальна відстань від Марса до Землі складає 55,76 млн. км

Максимальне - близько 401 млн км

t=2*150 млн км / 300 000 км/с = 2*150 000 000 / 300 000 с = 1000 сек = 16 мин 40 сек

Шлях від марсу до землі треба долати аж 2 рази(туди і назад), тому потрібно відстань від землі до марсу розділити на швидкість світла і помножити на 2

Объяснение: