У школі три перших класи по 32 учні в кожному. Для них отримали букварі у 5 упаковках по 22

підручники у кожній. Чи вистачить букварів для всіх першокласників ришыте пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузова Мария.

Відповідь:

У перших трьох класах усього буде 32 * 3 = <<323=96>>96 учнів.

У одній упаковці є 22 підручники, тому у 5 упаковках буде 22 * 5 = <<225=110>>110 підручників.

Загалом учні отримають 110 підручників, тому їх вистачить для всіх учнів. Ви можете бути спокійні, що кожен учень отримає свій буквар.

Покрокове пояснення:

Отвечает Астафьева Ксюша.
1)32•3=96(учнів) всього
2)22•5=110(букварів)всього
3)110-96=14-букварів вистачить з запасом
Відповідь:вистачить із запасом