Визначте середню кінетичну енергію поступального руху молекул азоту за температури 300к


Ответы на вопрос

Отвечает Магидиев Радель.

Ответ:

Объяснение:

Середня кінетична енергія поступального руху молекул визначається формулою:

E = (3/2) * k * T

де k - стала Больцмана, T - температура.

Тут k = 1.38 × 10^-23 Дж/К - стала Больцмана.

Підставляючи T = 300 К, отримуємо:

E = (3/2) * (1.38 × 10^-23 Дж/К) * 300 К

E ≈ 6.21 × 10^-21 Дж

Отже, середня кінетична енергія поступального руху молекул азоту за температури 300 К становить близько 6.21 × 10^-21 Дж.