Какую работу совершит, если через реостат сопротивлением 2·100 Ом в течение 2 мин протечет ток

силой 4 кА?

Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Для обчислення виконаної роботи потрібно знати величину електричної потужності, що споживається в колі. Електрична потужність може бути обчислена за формулою:

P = I^2 * R

де P - електрична потужність, I - струм, R - опір.

Підставляємо дані:

P = (4 кА)^2 * (2 * 100 Ом) = 3 200 000 Вт

Так як робота визначається як продукт потужності і часу, можна обчислити виконану роботу за формулою:

W = P * t

де t - час роботи.

Підставляємо значення:

W = 3 200 000 Вт * 2 хв = 6 400 000 Дж

Отже, через реостат сопротивленням 2 * 100 Ом протікає струм силою 4 кА протягом 2 хвилин, що призводить до виконання роботи близько 6 400 000 Дж.