Допоможить будьласко 1+(-2 1/5)


Ответы на вопрос

Отвечает Корженко Саша.

Відповідь:

Щоб додати числа з протилежними знаками та різними знаменниками, потрібно спочатку знайти спільний знаменник. У цьому випадку, спільним знаменником буде число 5, оскільки 1 має знаменник 1, а -2 1/5 має знаменник 5.

1 + (-2 1/5) = 1 - 2 1/5 = 1 - 11/5

Тепер потрібно знайти спільний знаменник для 1 та 11/5. Якщо помножити 1 на 5/5, отримаємо:

1 - 11/5 = 5/5 - 11/5

Тоді:

5/5 - 11/5 = (5 - 11)/5 = -6/5

Отже, 1 + (-2 1/5) = -6/5.

Отвечает Владислав Владислав.

Ответ:    1 + (-2 1/5) = -6/5.

Пошаговое объяснение:    Щоб додати 1 і (-2 1/5), ми можемо віднести 1 до дробової форми, що має знаменник 1, тоді матимемо:

1 + (-2 1/5) = 1 + (-11/5)

Тепер можемо додати ці два числа, враховуючи знак між ними:

1 + (-11/5) = 5/5 + (-11/5) = -6/5

Отже, 1 + (-2 1/5) = -6/5.