СРОЧНО!! Яку силу слід прикласти, щоб рівномірно тягнути сани масою в. 50кг, якщо тягнуть

горизонтально, а коефіцієнт тертя полозів об сніг 0,1

Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 50 кг

μ = 0,1

g = 10 Н/кг

Найти: F - ?

Знайдемо силу тертя:

Fтр = mgμ = 50 * 10 * 0,1 = 50 (H)

Оскільки рух рівномірний, то

F = Fтр = 50 Н