Яка маса вантажу, якщо для його Піднімання на висоту 12 м треба виконати роботу 960 Дж? ДОПОМОЖІТЬ


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Ирина.

Ответ:

м=f/g

f=a/s

f=960/12=80

m=80//10=8кг

Объяснение: