Натрій гідроксид масою 12 г розчинили у 46 г води. Обчисли масову частку лугу (%) B одержаному

розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяченко Кристина.

Відповідь:

m(розчину) = 12 + 46 = 58г

w = (12*100%)/58 = 20,7%

Отвечает Лелюх Юля.

Дано:

m(NaOH) = 12 г

m(H2O) = 46 г

Знайти:

ω(NaOH) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(NaOH) = m(H2O) + m(NaOH) = 12 + 46 = 58 г;

2) ω(NaOH) = m * 100% / m р-ну = 12 * 100% / 58 = 20,7%.

Відповідь: Масова частка NaOH становить 20,7%.