Визначте час, за який мотор потужністю N = 10 000 Вт здiйснив роботу A = 40 000 Дж. напишите

решение пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

Ответ:

4c

Объяснение:

За формулою А=Nt визначаємо час:

t=A/N=40000/10000=4c