Яку роботу треба виконати, щоб підняти вантаж масою 5 кг на висоту 3м, використовуючи рухомий блок,

якщо його ККД складає 94 відсотки. Срочно даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Марцулевич Валерия.

η = Акор/Азат

Акор - робота, яку виконує механізм(підняття тіла на висоту) = mgh

Азат - робота, яка затрачується на підняття тіла(Акор+Автрат)

η = mgh/Aз

Аз = mgh/η = 150/0,94 ≈ 160 Дж

Відповідь: 160 Дж