Срочно‼️ Визначте силу струму у вольфрамовій дротині завдовжки 12 м і перерізом 2мм², на яку

подано напругу 3,3 В

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.

Объяснение:

Для розв'язання задачі використовуємо закон Ома: I = U/R, де I - сила струму, U - напруга, а R - опір. Опір дротини можна обчислити за формулою R = ρL/S, де ρ - специфічний опір матеріалу, L - довжина дроту, а S - переріз дроту.

Специфічний опір вольфраму при 20°C становить приблизно 0,055 Ом*мм²/м. Перетворимо переріз дроту з мм² на м²: 2 мм² = 2 * 10^(-6) м². Тоді опір дроту буде:

R = (0,055 Ом*мм²/м) * 12 м / (2 * 10^(-6) м²) = 0,33 Ом.

Тепер можемо знайти силу струму:

I = U/R = 3,3 В / 0,33 Ом = 10 А.

Отже, сила струму у вольфрамовій дротині завдовжки 12 м і перерізом 2мм², на яку подано напругу 3,3 В, дорівнює 10 А.