Основи прямокутної трапеції 10см і 19см, а більша бічна сторона 15 см, Знайдіть площу


Ответы на вопрос

Отвечает Батова Настя.

Ответ:

середня лінія: (19+10)/2 = 29/2 = 14,5 см

висота ділить більшу основу на два відрізки, меньший з яких 19-10 = 9 см

за теоремою Піфагора знайдемо висоту

\sqrt{225 - 81} =\sqrt{144} = 12 см - висота

площа: середня лінія * висоту = 14,5 * 12 = 174 см квадратних

Объяснение: