Тележку поднимают по наклонной плоскости прикладывая силу 200 н на высоту 70 см. Определите КПД

наклонной плоскости,если Ее длина 2,4 м, а масса Тележки 1,4кг Помогите пжпжжп

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжанкова Оля.

Відповідь:

Для визначення КПД (коефіцієнт корисної дії) наклонної плоскості необхідно знати введену та вихідну енергію.

Введена енергія в цьому випадку - це продукт сили та відстані, на яку застосовується сила:

Введена енергія = сила * відстань = 200 Н * 0,7 м = 140 Дж (джоуль).

Вихідна енергія - це робота, яку виконує наклонна плоскість, піднімаючи тележку:

Вихідна енергія = маса * прискорення вільного падіння * висота підняття

Вихідна енергія = 1,4 кг * 9,8 м/с^2 * 0,7 м = 9,58 Дж (джоуль).

Тепер ми можемо обчислити КПД:

КПД = (Вихідна енергія / Введена енергія) * 100%

КПД = (9,58 Дж / 140 Дж) * 100% ≈ 6,84%.

Отже, КПД наклонної плоскості становить приблизно 6,84%.

Пояснення:

Отвечает Зубова Элина.

Відповідь:

η ≈ 0.34 или 34%

Дано:

F = 200 Н (приложенная сила)

h = 0.7 м (высота подъема)

L = 2.4 м (длина наклонной плоскости)

m = 1.4 кг (масса тележки)

g = 9.8 м/с² (ускорение свободного падения)

Найти:

η - КПД наклонной плоскости
Решение:
η
= (m * g * h) / (F * L)
Подставляем значения в формулу

η = (1.4 кг * 9.8 м/с² * 0.7 м) / (200 Н * 2.4 м) ≈ 0.34 или 34%