Дам 20 балів, тільки будь ласка напишіть все докладно.Розв'яжіть рівняння |х+1,6|=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Струч Варвара.

Ответ:

х=2,4. х=-5,6

Пошаговое объяснение:

|х+1,6|=4

х+1,6=4 или -х-1,6=4

х=4-1,6 или -х=4+1,6

х=2,4 или. -х=5,6

. х=-5,6