Знайдіть значення ь, для якого число -3 є коренем рів- няння 4(x - b) = 2b - x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Для знаходження значення b, при якому число -3 є коренем рівняння, можемо підставити -3 замість x у рівнянні і вирішити його.

4(x - b) = 2b - x

4(-3 - b) = 2b - (-3)

-12 - 4b = 2b + 3

-4b - 2b = 3 + 12

-6b = 15

b = 15 / -6

b = -2.5

Отже, значення b, при якому число -3 є коренем рівняння, дорівнює -2.5.