Насос подає 500 кг води на висоту 10 метрів. Яку роботу при цьому виконує насос?​


Ответы на вопрос

Отвечает Галицкий Андрей.

Объяснение:

А=Fl

10л=0,01 м³

F=mg=pVg=1000*0,01*10=100 Н

А=100*5=500 Дж щосекунди

1год=3600 с

500*3600=1800000 Дж за 1 год

1800000/1000000=1,8 МДж.