Загальна маса вантажів 30 кг. Визначити масу кожного вантажу, якщо відношення довжини першого плеча

важеля до довжини другого плеча 1:2. * 0 кг та 30 кг 10 кг та 20 кг 5 кг та 25 кг 15 кг та 15 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Александра.

Ответ:

10 кг та 20 кг

Объяснение:

m = 30 кг

L1 / L2 = 1/2

m1=?

m2=?

L2 = 2*L1

m1*g*L1 = m2*g*L2

L1 / L2 = m2 / m1

1/2 = m2/m1

m1 = 2*m2

m1+m2 = m

2m2+m2 = m

3m2 = m

m2 = m/3 = 30/3 = 10 кг

тогда

m1 = m2*2 = 10*2 = 20 кг

Ответ:10 кг та 20 кг