Газ стиснули, виконавши над ним роботу 90 Дж. При цьому газ передав навколишньому середовищу

кількість теплоти 35 Дж. На скільки змінилася внутрішня енергія газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Тухсанов Марат.

Відповідь:

55 Дж

Пояснення:

U = A+Q, оскільки газ передав навколишньому середовищу 35 Дж і над ним виконали роботу 90 Дж то:

A = 90 Дж

Q = -35Дж

отже U = 90-35 = 55 Дж

Отвечает Петюренко Серёжа.

Ответ:

55 дж

Объяснение:

90дж-35дж=55дж....