У розчині Арґентум (І) нітрату внаслідок проходження заряду 1 Кл на катоді виділяється 1,118 мг

срібра. Визначте, яка маса срібла виділиться внаслідок проходження електричного заряду 500 Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Осинов Никита.

Ответ:

m1=1.118 мг   q1=1 Кл    q2=500 Кл    m2=?

===

m=k*I*t

I=q/t

k=m1/q1=m2/q2

m2=m1*q2/q1=1.118*500/1=559 мг

Объяснение:

У розчині Арґентум (І) нітрату внаслідок проходження заряду 1 Кл на катоді виділяється 1,118 мг срібра. Визначте, яка маса срібла виділиться внаслідок проходження електричного заряду 500 Кл