Мирний брусок ривномирно перемищують за допомогою динамометра по горизонтальний поверхни. який його

обьэм, якщо покази динамометра 4 Н, а сила тертя доривнюэ 0,5 його ваги. Густина миди доривнюэ 8.900 кг на м кубичний

Ответы на вопрос

Отвечает Серов Данила.
F(R) = 0;

F - Fтр = 0;

F = Fтр.;

Р = mg; Fтр = 1/2mg;

F = 1/2mg;

2F = mg;

m = 2F/g =2*4/9,8 = 8/9,8 = 0,82 кг.

ρ = m/V; V = m/ρ= 0,82/8900 = 9,2*10^-5 м³.