Яким є імпульс фотона для оранжевих променів із довжиною хвилі 0,6 мкм?


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.
P=h/L=6,62*10^-34/0,6*10^-6=11*10^-28 кг*м/с