кріт здатний прорити тунельзавдовжки 70м.заодну ніч(тривалість ночі 8год).З якою середньою

швидкістю він рухається.

Ответы на вопрос

Отвечает Октябрьская Лера.
Дано:
S=70м
t=8ч
Найти:
v-?
Решение:
v=S/t=70/8=8.75м/ч
Ответ: 8.75